Afspraak maken
Op deze pagina kan je een afspraak inplannen voor een kennismakingsgesprek of voor een online of live sessie.
Een kennismakingsgesprek is gratis beschikbaar voor nieuwe klanten van Ouders in Bedrijf, en kan direct worden ingepland.
De overige afspraken kunnen worden ingepland nadat je jezelf daarvoor hebt aangemeld en je de bevestigingsmail hebt ontvangen.
Voor Agenda de Baas – Online kunnen in totaal 3 sessies worden ingepland nadat je je hebt aangemeld voor de online workshop. Plan iedere sessie in met tussenpozen van ongeveer 2 weken.
Heb je je aangemeld voor een Timemanagement sessie? Kies dan voor Eenmalige Skype sessie en geef bij opmerkingen aan of je voorkeur uitgaat naar een telefonische of via Skype sessie.

